Apartamenty do wynajęcia w Szczecinie

Apartamenty Pawłowski

Luksusowe noclegi w Szczecinie

Szczecińskie apartamenty "Pawłowski" udostępniamy Państwu od 1 stycznia 2010 roku. Kierujemy się trzema pojęciami: Komfortu, Estetyki oraz Użyteczności zbudowaliśmy dla Państwa ofertę alternatywną dla noclegów hotelowych w Szczecinie. Celem naszej działalności jest zapewnienie Państwu maksymalnej wygody w estetycznych oraz funkcjonalnych wnętrzach. W kolejnych latach planujemy rozszerzenie naszej oferty apartamentów w Szczecinie o nowe lokalizacje.

Komfort

Komfort to nie tylko jakość wykończenia - to również profesjonalna obsługa klienta. Z uwagi na niewielką ilość apartamentów możemy traktować każdego klienta indywidualnie i lepiej wywiązywać się z obietnic. Dodatkowo, na życzenie, każdego dnia dostarczamy do naszych apartamentów świeże pieczywo i aktualną prasę.

Estetyka

Dbałość o każdy detal to cecha z której jesteśmy najbardziej dumni. Stworzyliśmy apartamenty z charakterystycznym klimatem. Znajdują się w cichej dzielnicy Szczecina w pobliżu centrum. Mieszkania są na zamkniętym, monitorowanym osiedlu o podwyższonym standardzie wykończenia. Z okien balkonu rozciera się widok na patio.

Użyteczność

Nie zapominamy o użyteczności naszej oferty. Apartamenty zaprojektowane są w sposób funkcjonalny, pozwalający na swobodę poruszania się. Również ich położenie jest przyjazne odwiedzającym - 5 minut jazdy samochodem do centrum miasta - jedną, główną ulicą, co ułatwia transport osobom spoza Szczecina.

Zarezerwuj Apartament w Szczecinie